Nekla - nekla.eu

epuap.png 381a3e36d3d581850dfc73e26e8f58b8
bip.png 8d45bba7f8c48a0f690d1ea506777f07
Wtorek,  17 października 2017
Antonii, Ignacego, Wiktora
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
8 medali w Krokach Szachowych Marzenin 2017
2017-03-11 Redaktor UKS
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

IV Turniej „Szachowe Kroki” Marzenin 2017

 

 W sobotę 11 marca, w Marzeninie, odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Szachowe Kroki”. W turnieju wzięło udział 70 zawodników z Gniezna, Kostrzyna, Żydowa, Wrześni, Marzenina i Nekli.  UKS Płomyk Nekla reprezentowało dwudziestu czterech szachistów.

Wyniki IV turnieju:

grupa 2007 i młodsi:

dziewczynki:  2 miejsce Maria Smolińska (3 punkty)

                      6 miejsce Aleksandra Sajdak (2 punkty)

                      7 miejsce Maria Adamczewska (2 punkty)

chłopcy:   2 miejsce Michał Wsolak  (4 punkty)  

                5 miejsce Szymon Kmieciak (3 punkty)                                                               

                6 miejsce Mateusz Woźniak (3 punkty)                                                        

                9 miejsce Bartosz Małysz  (3 punkty)                                                       Fotorelacje:

               13 miejsce Wojciech Brodecki  (2 punkty)

               16 miejsce Jakub Kondraciuk  (1 punkt)

 

grupa 2006-2004

dziewczynki:  1 miejsce Małgorzata Kubiaczyk (4 punkty)

                      3 miejsce Emilia Kubisiak (3 punkty)

chłopcy:  3 miejsce Wojciech Mendzelewski (4 punkty)

               5 miejsce Dawid Kubiak (3,5 punktu)

               6 miejsce Michał Mendzelewski  (3 punkty)

              13 miejsce Dominik Plamowski (2 punkty)

              17 miejsce Paweł Wiśniewski (2 punkty)          

 

grupa 2003-2001

dziewczyny:  1 miejsce Weronika Dębska (5 punktów)

                     2 miejsce Anna Szuba   (2 punkty)                    

                     3 miejsce Zuzanna Plamowska (2 punkty)

                     4 miejsce Amelia Łakoma  (2 punkty)

                     5 miejsce Martyna Gerwazik (2 punkty)

                       

chłopcy:   3 miejsce  Jakub Paruszewski  (3,5 punktu)

                9 miejsce Michał Kubiaczyk  (2 punkty)

               11 miejsce Piotr Paszak  (0 punktu)

 

Cykl składał się z czterech turniejów. Do klasyfikacji generalnej liczyły się trzy najlepsze wyniki. Zawodników klasyfikowano w sześciu grupach. W każdej grupie zdobyliśmy medale.

Łącznie szachiści  UKS Nekla wywalczyli 8 medali!

Medale złote : Małgorzata Kubiaczyk i Weronika Dębska

Medale srebrne: Michał Wsolak, Wojciech Mendzelewski, Anna Szuba

Medale brązowe: Maria Smolinska, Amelia Łakoma i Jakub Paruszewski

.

.

 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
pomoc prawna napis11.jpg 69dea1bb59b90c3f9462a45c46bd122e
gospodarka kopia.jpg 138791d49e136a07e026bb2ce537a3aa
rolnictwo_baner.jpg d55062bd84b799a8a1714592606545ed
kalendarz_wydarzen_atrakcje_krynica_zdroj_.jpg fae420cde450584c9f633a81d1ad4783