platki_sniegu_zima.jpg dcf023393e05cca7b923ee9f87059f82

Nekla - osp.nekla.eu

epuap.png b4b73ce9fdd4655ceca8fbac1b8ac873
bip.png 6091195280f11d1c4a70a0dc4857fe21
Poniedziałek,  17 grudnia 2018
Jolanty, Łukasza, Olimpii
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
Kontakt
2010-05-11 Administrator
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

URZĄD MIASTA I GMINY

ul. Dworcowa 10
62-330 Nekla


tel. +48 61 43-86-011
tel. +48 61 43-73-171
fax. +48 61 43-86-490
e-mail: nekla@gminanekla.pl
e-mail: nekla@nekla.pl


Zapraszamy do korzystania z nowej formy powiadamiania o różnych usterkach, problemach w naszej gminie. Postaramy się jak najszybciej zająć daną sprawą i przekazać właściwym osobom i jednostkom:
e-mail: awaria@gminanekla.pl

www.nekla.pl
www.nekla.eu
www.gminanekla.pl
nekla.nowoczesnagmina.pl
www.epuap.gov.pl

Godziny urzędowania:

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 15.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 15.00

KONTO:

Bank Spółdzielczy w Kostrzynie Wlkp./Oddział Nekla

92 9075 0009 1100 0101 0012 1340

NIP 789-17-21-548

REGON 631258098

Burmistrz Miasta i Gminy Nekla

Karol Balicki
tel. +48 61 43-86-011

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nekla 

Anna Mizgajska
tel. + 48 61 43-86-011 

Sekretarz

Katarzyna Nowaczyk
pokój nr 6
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 24
tel. +48 61 43-73-174
e-mail:  k.nowaczyk@gminanekla.pl

Skarbnik

Krystyna Kielczyk
pokój nr 9
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 31
tel. +48 61 43-73-181

Referat spraw obywatelskich z Urzędem Stanu Cywilnego

Kierownik referatu

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego  

Agnieszka Deckert
pokój nr 7
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 28
tel. +48 61 43-73-178
e-mail: a.deckert@gminanekla.pl

Stanowisko ds. obywatelskich

Zastępca Kierownika USC    

Lidia Stefaniak
pokój nr 7
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 28
tel. +48 61 43-73-178
e-mail: l.stefaniak@gminanekla.pl

Referat gospodarki gruntami i ochrony środowiska       

Kierownik referatu

Marek Gibowski
pokój nr 14
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 36
tel. +48 61 43-73-186
e-mail: m.gibowski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

Wojciech Pilch
pokój nr 14
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 43
tel. +48 61 43-73-193
e-mail: w.pilch@gminanekla.pl

Stanowisko ds. planowania przestrzennego i ochrony środowiska

Marta Wojciechowska
pokój nr 14
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 38
tel. +48 61 43-73-188
e-mail: m.wojciechowska@gminanekla.pl

Referat księgowości

Kierownik referatu  

Magdalena Banaszkiewicz
pokój nr 8
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 44
tel. +48 61 43-73-194
e-mail: m.banaszkiewicz@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej  

Marlena Czerniawska
pokój nr 8
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 37
tel. +48 61 43-73-187
e-mail: m.czerniawska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Dorota Tobółka
pokój nr 10
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 30
tel. +48 61 43-73-180
e-mail: d.tobolka@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Paulina Stanisławska-Paluch
pokój nr 10
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 20
tel. +48 61 43-73-170
e-mail: p.stanislawska@gminanekla.pl

Referat podatków, opłat lokalnych I gospodarki odpadami komunalnymi

Kierownik referatu

Robert Lewandowski
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 32
tel. +48 61 43-73-182
e-mail: r.lewandowski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. księgowości podatkowej

Anita Dulska
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 42
tel. +48 61 43-73-192
e-mail: a.dulska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. gospodarki odpadami i utrzymania porządku

Anita Timm
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 48
tel. +48 61 43-73-198
e-mail: a.timm@gminanekla.pl

Stanowisko ds. wymiaru podatku i ewidencji działalności gospodarczej

 

Aldona Witkowska
pokój nr 1
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 33
tel. +48 61 43-73-183
e-mail: a.witkowska@gminanekla.pl

Referat promocji, kultury, ochrony zdrowia, pożytku publicznego i sportu    

Kierownik referatu
Dyrektor Nekielskiego Ośrodka Kultury

Aleksandra Kujawa
ul. Wiosny Ludów 2b
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 45
tel. +48 61 43-73-195
tel. +48 61 43-86-060
e-mail: a.kujawa@gminanekla.pl

Stanowisko ds. promocji, kultury, ochrony zdrowia, pożytku publicznego i sportu

Marta Owczarzak-Borczuch
ul. Wiosny Ludów 2b
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 35
tel. +48 61 43-73-185
tel. +48 61 43-86-060
e-mail: m.owczarzak@gminanekla.pl

Aleksandra Wszelaka-Kucza
ul. Wiosny Ludów 2b
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 35
tel. +48 61 43-73-185
tel. +48 61 43-86-060
e-mail: a.kucza@gminanekla.pl

Grzegorz Bambrowicz
Łukasz Mrówczyński
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 35
tel. +48 61 43-73-185
tel. +48 61 43-86-060

Referat gospodarki komunalnej

Kierownik referatu

Arkadiusz Pawlak
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 40
tel. +48 61 43-73-190
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: a.pawlak@gminanekla.pl

Stanowisko ds. technicznych i ekonomiczno-administracyjnych

Anna Mielcarek
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 49
tel. +48 61 43-73-199
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: a.mielcarek@gminanekla.pl

Stanowisko ds. komunalnych i ochrony środowiska

Anita Pietrzak-Gawarecka
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 41
tel. +48 61 43-73-191
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: a.pietrzak-gawarecka@gminanekla.pl

Stanowisko ds. rozliczeń

Monika Adamska
ul. Nad Maskawą 5
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 39
tel. +48 61 43-73-189
tel. +48 61 43-86-575
e-mail: m.adamska@gminanekla.pl

 Referat zamówień publicznych, inwestycji, obszarów wiejskich I dróg

Kierownik referatu

Katarzyna Zaworska
pokój nr 12
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 25
tel. +48 61 43-73-175
e-mail: k.zaworska@gminanekla.pl

Stanowisko ds. dróg i inwestycji

Jan Trzciński
pokój nr 12
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 26
tel. +48 61 43-73-176
e-mail: j.trzcinski@gminanekla.pl

 

Stanowisko ds. organizacyjnych i obsługi klientów

Klaudia Maciaszczyk
sekretariat
tel. +48 61 43-86-011
tel. +48 61 43-73-171
e-mail: k.maciaszczyk@gminanekla.pl

Stanowisko ds. informatyki,
Stanowisko ds. wojskowych i obrony cywilnej

Artur Kaczmarski
pokój nr 15
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 27
tel. +48 61 43-73-177
e-mail: a.kaczmarski@gminanekla.pl

Stanowisko ds. oświaty    

Natalia Łuczak
pokój nr 15
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 29
tel. +48 61 43-73-179
e-mail: n.luczak@gminanekla.pl

Stanowisko ds. płac i kadr

Maria Goclik
pokój nr 10
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 22
tel. +48 61 43-73-172
e-mail: m.goclik@gminanekla.pl

Stanowisko ds. obsługi Organów Gminy

– Biuro Rady

Monika Kamel-Jarek
pokój nr 11
tel. +48 61 43-86-011 wewn. 34
tel. +48 61 43-73-184
e-mail: m.kamel-jarek@gminanekla.pl

Radca prawny 

Lidia Przewoźna
tel. +48 61 43-86-011

Renata Mikołajczak-Masłowska
tel. +48 61 43-86-011

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
100 lat_230.jpg 3f11214d34afa8687580fc2b2768cfa8
Burmistrz Miasta i Gminy Nekla informuje, że dzień 15 grudnia 2018 roku (sobota) będzie dniem pracującym dla Urzędu Miasta i Gminy Nekla z wyłączeniem Referatu Promocji, Kultury, Ochrony Zdrowia, Pożytku Publicznego i Sportu i w tym dniu urząd będzie czynny w godzinach od 7 do 15, w zamian za poniedziałek 24 grudnia 2018 roku (Wigilia),który będzie dniem wolnym.
pomoc prawna napis11.jpg 05bfaae00a24961b06cc741e2cf64cee
gospodarka kopia.jpg 34e914976283ae062ecffaed0129be9b
rolnictwo_baner.jpg 052006650283cfcd42db562fb8268ec0
banerroz.gif adffc97587db96f60c637b31ddbeed7a