Nekla - osp.nekla.eu

epuap.png 0d7c9bb804f8b40ae268cedd978a63bd
bip.png 447167cbf3e97c61316751fc7ce3cd1a
Czwartek,  21 lutego 2019
Eleonory, Lenki, Kiejstuta
pl en de
top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document
 
POWIĄZANE GALERIE
Otwarcie stadionu przy szkole w Nekli
2018-10-06 Mirosław Wejherowski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

W piątek 21 września odbyło się uroczyste otwarcie obiektu lekkoatletycznego im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Nekli. Po licznych przemówieniach odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej.                                                                                

Po części oficjalnej rozgrzewkę lekkoatletyczną poprowadzili SOPHIA ENNAOUI – WICEMISTRZYNI EUROPY W BIEGU NA 1500M ORAZ TOMASZ SZYMKOWIAK OLIMPIJCZYK W BIEGU    Z PRZESZKODAMI NA 3000M. Wśród gości znaleźli się również wybitni sportowcy: Adam Kaczor, Tadeusz Kulczycki i Piotr Mowlik. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci , które chętnie uczestniczyły w konkurencjach sportowych takich jak: dla klasy II i IV szkoły podstawowej „Wyścigi  rzędów na wesoło”, natomiast dla pozostałych uczestników czyli klasy V – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum  to: bieg na 60m, bieg na 100m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą, sztafeta 4x200m. W zawodach brali udział uczniowie z terenu gminy Nekla, a wśród nich uczniowie naszej szkoły. Poniżej zamieszczamy  wyniki naszych uczniów.                                                      

Wyniki zawodów

  • Pchnięcie kulą dziewcząt

  VIII:

  I miejsce -   Frąckowiak Aleksandra  -Targowa Górka– 7.80m

  II miejsce -   Król Zuzanna -Targowa Górka-7,60m

  • Pchnięcie kulą chłopców

    VIII:

    II miejsce -   Piotrowski Mateusz -Targowa Górka-7,80m

  • Rzut piłeczką palantową dziewcząt

    VI:

   II miejsce - Rozet Alicja -Targowa Górka-31m

  • Skok w dal dziewcząt

    VIII:

    II miejsce - Frąckowiak Aleksandra -Targowa Górka-3,64m

   III miejsce -  Król Zuzanna -Targowa Górka-3,54m

  • Skok w dal chłopców

kl.VIII

   I miejsce -  Jakub Bilski -Targowa Górka -4,60m

    II miejsce - Mirosław Kanty -Targowa Górka -4,44m

  • Bieg na 60m dziewcząt

kl.V

    II miejsce - Amelia Nowak -Targowa Górka – 9,73s

  • Bieg na 100m dziewcząt

kl.VIII:  

    III miejsce -  Zuzanna Król -Targowa Górka – 14,80s

  • Bieg na 60m chłoców

kl.VI

III miejsce -   Szymon Przybysławski -Targowa Górka -9,06z

kl.VII

III miejsce - Kamil Menes -Targowa Górka -8,37s

  • Bieg na 100m chłopców

kl.VIII:

III miejsce -  Mirosław Kanty -Targowa Górka -13,29s

  • Sztafeta 6 x200m (3dz/3ch)

  VIII i III gim

   III miejsce - Targowa Górka -3,18min

    V,VI i VII

   II miejsce -  Targowa Górka -3,29min

  • Wyścigi rzędów klas II:

II miejsce -  Targowa Górka

  • Wyścigi rzędów klas IV:

III miejsce - Targowa Górka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                                                                                                                                                                                A.Kuroś, D.Nikodem

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
pomoc prawna napis11.jpg 209227529dd800740406ed497c0ccb04
gospodarka kopia.jpg 60ae7398f8cf65285d9dc40f98d611b0
rolnictwo_baner.jpg d8291f871a4bc3526d507ab2a24c7f9e
banerroz.gif 877c45676f7c696aa6f52b284c722912