top news mapa info kali kalh pano mstr galp mult advs inwe newsletter kontakto document

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nekla
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

Edi i Przyjaciele wygrali Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nekla, który odbył się 3 maja na Stadionie Gminnym. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn.  Drugie miejsce zajęły Bloki. Ostatnie miejsce na podium przypadło Orłom Targowa Górka, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Old Team 2:1. Piąte miejsce zajął zespół Bolce Macieja, a szóste Gamatechnik. Drużyny, które zajęły od I do III miejsca otrzymały pamiątkowe puchary oraz Vouchery do wykorzystania w pizzerii.

Podczas rozgrywek była przeprowadzona dodatkowa klasyfikacja, w której wyłoniono Najlepszego Strzelca – Norberta Szklarza z zespołu Edi i Przyjaciele, który strzelił 7 goli, Najlepszego Piłkarza- Szymona Wiśniewskiego z drużyny Orły Targowa Górka oraz Najlepszego Bramkarza – Mateusza Kapturskiego z zespołu Bloki. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nekla sędziowali: Bartłomiej Figas i Damian Wyrzykiewicz.

Dzień pełnych emocji sportowych i ducha walki zakończono wspólnym grillowaniem.